אופרה ווינפרי על המדיטציה הטרנסנדנטלית: “אני פשוט אדם טוב יותר ב-1000% אם אני עושה את זה”

בראיון עם ד”ר אוז שוחחה אופרה על הדרך בה למדה מדיטציה טרנסנדנטלית, כיצד שילמה את דמי קורס המדיטציה הטרנסנדנטלית עבור כל 400 העובדים בחברה שלה והשינויים שהדבר חולל בחייה.

“ב-9:00 בבוקר וב-4:30 אחר הצהרים, לא משנה מה קורה, אנו עוצרים ואנו עושים מדיטציה”, אומרת ווינפרי, “ולא תוכלו לתאר מה התרחש בחברה שלי. אנשים שפעם היו להם מיגרנות שוחררו מהן. אנשים ישנים טוב יותר, יש להם יחסים טובים יותר והם באים באינטראקציה טובה יותר עם אנשים אחרים. זה פשוט מדהים.” ביחס לעצמה היא אומרת שהיא הופכת לבן אדם טוב יותר ב-1000%. באמצעות המדיטציה הטרנסנדנטלית היא יוצרת מגע עם משהו גדול יותר מאשר רק היא עצמה.

אופרה פגשה את המדיטציה הטרנסנדנטלית כאשר עשתה סרט דוקומנטרי על אודות קהילת המדיטציה הטרנסנדנטלית בפיירפילד, איואה, ארה”ב. הסרט הדוקומנטרי בן 45 הדקות הראה את אופרה הנלהבת שהתרשמה מאוד מהקהילה כולה, לה יצא מוניטין בזכות שיעורי פשיעה נמוכים, ההישגים יוצאי הדופן של בית הספר ע”ש מהרישי, הטכנולוגיות הירוקות המתקדמות, השאיפה הנלהבת לסגנונות חיים בריאים, מזון בריא, תכנון בתים בריא, ויזמות יוצאת דופן. פיירפילד זכתה להכרה כאחת הקהילות המוצלחות ביותר בתחום העסקים הקטנים בארה”ב.