קייטי פרי: המדיטציה הטרנסנדנטלית היא הדבר הטוב ביותר שאי פעם עשיתי כדי להביא יותר יצירתיות, אנרגיה חיובית ושלווה לתוך חיי

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

קייטי נהנית מהצלחה רבה. בשנת 2011 היא הייתה האמן הראשון שגבר על שיאו של מייקל ג’קסון חמישה להיטים שהגיעו לראש המצעד מתוך אלבום אחד. ביום ההולדת שלה בשנה שעברה היא שלחה ציוץ ליותר מ-25 מיליון מעריצים ובקשה מהם לתמוך בקרן דיוויד לינץ’.

קייטי מתרגלת מדיטציה טרנסנדנטלית מזה שנתיים והיא אומרת שזה הדבר הטוב ביותר שאי פעם עשתה כדי להביא יותר יצירתיות, אנרגיה חיובית ושלווה לתוך חייה. היא אומרת: “כשאני מרגישה עייפות, מתח, פחד או דיכאון, אני עושה מדיטציה. זה מנקה לי הראש וגורם לי להרגיש רגועה יותר ושמחה יותר. שיתפתי חוויה זו עם חברי ואני ממליצה לכולם לעשות מדיטציה טרנסנדנטלית.

אני תומכת בקרן דיוויד לינץ’ משום שהיא מביאה את המדיטציה הטרנסנדנטלית למודעותם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. אנשים כמו חיילים משוחררים הסובלים מהפרעות דחק פוסט-טראומטיות, ילדים מפרברים עניים בערים גדולות, ובנות ונשים שנפגעו מאלימות.

עזרו לי לחגוג את יום הולדתי באמצעות תרומה כספית ל-DLF (קרן דיוויד לינץ’). תרומה כזאת אינה רק חשובה לי אישית, אלא גם לכל האנשים שהיא יכולה לעזור להם”.